میز جلو مبلی مناسب

میز جلو مبلی مناسب

میز جلو مبلی یکی از مهمترین ارکان زیبا نشان دادن مبلمان خانه شماست.

کارا بودن مبلمان درصد زیادی وابسته به میز جلو مبلی یا میز عسلی  میباشد. خرید میز جلو مبلی نیازمند داشتن اطلاعاتیست که کمتر به چشم خریدار می‌آید‌.گروه تولیدی دکارت شما را در این امر یاری میدهد که چگونه بهترین و کارا‌ترین میز جلو مبلی  را انتخاب کنیم.

۱-فضا

فضای در دسترس را بررسی کنید. نوع چیدمان و بزرگ و کوچک بودن فضا را نیز در نظر داشته باشید. اگر فضای خانه کلاسیک است بهتر است از میز جلو مبلی مناسب (کلاسیک) استفاده شود.اگر فضای مدرن و فانتزی دارید خوب است نسبت ماهییت خانه میز جلو مبلی غیر کلاسیک را برگزینید.

 

۲-چند منظوره بودن

میز جلو مبلی در خانه به نسبت باید بیشترین کارایی را داشته باشد همچنین کیفیت و زیبایی را دارا باشد. شما میتوانید خلاقیت خود را در ممیز های جلو مبلی پیاده کنید تا احساس بهتری به آن داشته باشید.

 

 ۳-ارتفاع

میز جلو مبلی باید دارای ارتفاعی مناسب باشد که با مبلمان شما مطابقت کند.اما شما میتوانید با اضافه کردن خلاقیت گاها ار ارتفاع متناقض استفاده کنید اما به خاطر داشته باشید که کارایی میز جلو مبلی را فدای خلاقیت نکنید.

 ۴-کاربری 

میز جلو مبلی در وهله اول کارایی آن را زیر نظر میگیریم.به طور مثال اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نوشیدنیتان را روی میز جلو مبلی می‌گذارید توصیه میکنیم که از میز های عسلی با رویه پارچه‌ای استفاده نکنید. یا برای پذیرایی بهتر از میهمانان از میز های جلو مبلی  گرد استفاده کنید که فضای بیشتری را در اختیار میزبان قرار میدهد.

 

 شما نیز می‌توانید بهترین و کارا‌ترین میز‌های جلو مبلی را در وبسایت گروه تولیدی دکارت مشاهده کنید.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

وحید خزایی 19 فروردین 1396 - 13:31

جالب بود👌

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.